Rozwiń

skrzydła

w internecie

Wielu już nam zaufało. Wciąż jesteśmy w czołówce i pomagamy innym.
Nasze prace są realistyczne.
Pracujemy z najlepszymi i nasze
prace są przekazywane
drogą pantoflową.
To najlepsza forma reklamy
01
Usługi

Strony
Internetowe

Znajdź swoją firmę w internecie.

Jakość strony internetowej świadczy o klasie każdej firmy. Istotne jest to, aby strony poprawnie się wyświetlały na komputerach, telefonach oraz tabletach. 

Domeny
Hosting

Wpsółpracujemy z najlepszymi.

Projektując strony i sklepy internetowe dla Klientów firm, prowadzimy sprzedaż w partnerską domen i serwerów na potrzeby stron, sklepów i poczty e-mail.

Social
Media

Reklama w internecie oraz w social mediach.

Strony i sklepy www to nie wszystko. Istnienie w sieci zależy od wielu czynników w tym socjal media. Facebook, Instagram, LinkedIn, Tik Tok i Youtube.

02
Dlaczego My?

Jak to robimy

Zdobądź przewagę nad innymi

Innowacyjne strategie

Jesteś tu, to dobrze trafiłeś. Pomożemy i doradzimy wyróżnić Twoją firmę z pośród setek innych. Wspólnie wypracujemy a My zadbamy o to, aby identyfikacja wizualna Twojej firmy była profesjonalna i skuteczna.

Rozwiązania zorientowane na wyniki

Strategiczne spostrzeżenia

Obserwując nasze konkurencje, spostrzegliśmy, że prawie 63% wciąż popełnia pewne błedy związane ze stronami i sklepami internetowymi. Trzymanie się także, sterotypów nie jest dobrym roziązaniem. Dlatego też posuneliśmy się o krok do przodu. Obrana strategi przynosi naszym Klientom zyski.

Od sztuki do nauki

Spersonalizowana taktyka

Obserwując na codzień naszą branżę opracowaliśmy nową taktykę opartą na faktach. Panujący w dzisiejszych czasach chaos, zaślepił nas zużywaniem posiadanych dóbr w zamian za  bezpośrednie zaspokajanie własnych potrzeb. Budujmy od nowa wspólnie jakość i markę.

03
Portfolio

Realizacje

04
O nas

Kim jesteśmy

Jestem Freelancer'em. Projektuję strony oraz sklepy internetowe, oparte na sytemie CMS WordPress. Natomiast sklepy online uruchamiam na znanym systemie Woocommerce. Pracuję dla innych, by inni mogli pracować dla wszystkich.

Jesteśmy decydującym czynnikiem twojego sukcesu

Od 2004 roku, pasjonuję się grafiką komputerową. Na początku zajmowałem się projektowaniem prostych projektów do druku. Wizytówki, ulotki, plakaty i reklama wielko formatowa. Przyszedł moment zainteresowania mojego do tworzenia projektów prostych stron internetowych w opraciu o kodowanie HTML. To w dużym stopniu zapoczątkowało moje zaangażowanie w pracach nad projektami w bardziej zaawansowanych technologicznie stron WWW. Technologie oraz sztuczna inteligencja przyśpieszyły wszystko. Tak zaczęła się moja przygoda stron internetowych i sklepów online.

Zajmując się tak bardzo rozwiniętą branżą, jaką jest reklama w internecie, nawiązałem współpracę z firmami śiadczącymi usługi hostingowe. W programach parnerskich sprzedaję domeny i hosting. Zakładam i prowadzę na potzreby blogów i firm social media. Zajmuję się pozycjonowaniem SEO i optymalizują serwisów internetowych. Zajmuję się, także aktualizacjami i administracją stron i sklepów internetowych.

05
Wybrane z

Nasi klienci

Shopping cart
Your cart is empty
Let's start shopping!
Start shopping
0
Skip to content